Pussycat Dolls Romania
Bine ai venit in fanclub-ul oficial Pussycat Dolls Romania.Enjoy your stay!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Pussycat Dolls Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE PUSSYCAT DOLLS ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anna281
Femeie
24 ani
Iasi
cauta Barbat
26 - 45 ani
Pussycat Dolls Romania / Recycle Bin / cares cele mai bune melodii si videoclipuri?????? Moderat de Black, PuSsYcAt BlUe, jessy, mitzy
Autor
Mesaj Pagini: 1
sorina_mga
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
pai ...greu de spus......mia placut mult si care inca imi place e buttons ....dar si  wait a minute voi ce ziceti?????? 

cares cele mai bune melodii pai ...greu placut mult care inca imi place buttons ....dar si 

5.3KB


pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
eu zic k park mai era un topic k mel 

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
pussycat_adry
**V.I.P***

Din: nykky's house
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4412
am ji yo impresia k mai este unul

_______________________________________

made by the only DOLLdomination

pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
pey da mai este unu

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
pussycat_adry
**V.I.P***

Din: nykky's house
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4412
chiar este...ji ink unul cu imbraktul papujilor...nah...

_______________________________________

made by the only DOLLdomination

pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
tre sa stearga cnv

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
probably za best is buttons da` mie imi place dont`cha

cares cele mai bune melodii probably best buttons da` mie imi place dont`cha

29.4KB


_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
pussycat_adry
**V.I.P***

Din: nykky's house
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4412
cool...
welcome squrritza...snjoy this forum


_______________________________________

made by the only DOLLdomination

pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
thanks   chiar imi place site-ul asta pt ca gasesc si eo discutii despre c ma intereseaza ..adik pcd

cares cele mai bune melodii thanks   chiar imi place site-ul asta gasesc discutii despre ..adik

43.3KB


_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
      ne bucuram k iti place

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
mary_doll_luv_nicole
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 186
eu cred k celke mai bune melodii si video sunt......buttons beeep fellling good bite the dust si cred how many times how many lies....adik toate  

cares cele mai bune melodii cred celke mai bune melodii video beeep fellling good bite the dust cred

38.3KB


_______________________________________
Dare to be different!



pus acum 19 ani
   
sweety_deea
**Number 1 PCD fan!**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1947
welcome   mai postatzi ji p la get in touch k sa ne cun toti mai bn  

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby!



pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
yep
dak suntetzi noi venitzi facetzi si voi o introducere la get in touch


_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
si "u dont see me " e o piesa buna...but mostly for broken hearts am i right?

_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
pussycat_adry
**V.I.P***

Din: nykky's house
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4412
da..e ffff cooooooooooool ji ea
da...doll's right..nu puneti neaparat poze sau cn jtie ce..makr sa ziceti numele vaostru..ok????


_______________________________________

made by the only DOLLdomination

pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
u don't see me no knta pcd

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
????? da` cn?

_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
nush sincer...da is 10000 % sigura k no knta
am vazut si p siteuri
so orikm...nu e vocea lor


_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
sweety_deea
**Number 1 PCD fan!**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1947
am asc ji yo mel ji nu's ele

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby!



pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
c aiurea...io am gasit o din intamplare p odc...si scria "pussycat dolls" credeam ca cea care canta e nicole

_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
da stiu
asha am gasit si eu
da nui vocea lor


_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
Pussycat_Dia
*Biggest PCD fan!*

Din: ashley town
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 835
no ..nu sunt ele....am ascultat shi eu melodia....

pus acum 19 ani
   
mary_doll_luv_nicole
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 186
am ajuns la o concluzie;IMI PLAC TOATE

_______________________________________
Dare to be different!



pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
si mie 

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
squrritza
Soon..biggest fan!***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 677
dapz/....me too

_______________________________________
,,Viatza iti da o lamaie, tu fa-o limonada!``
Belive in yourself!


pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
cred k la toata loomea 

_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
pussycat_adry
**V.I.P***

Din: nykky's house
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4412
dapz...        

_______________________________________

made by the only DOLLdomination

pus acum 19 ani
   
mary_doll_luv_nicole
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 186
poi de aia ne numim PCD FAN nu?  

_______________________________________
Dare to be different!



pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
mie îmi place la nebunie buttons,dar şi stickwitu.Ce credeţi?  

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
eu cred ca toate piesele sunt the best dar as vrea sa va intreb stay with me cine totusi cinta pcd sau danity kane?

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
fetelor jessy e cu voi poate raspundeti?            

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105

squrritza a scris:

dapz/....me too


_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
fetelor cine cinta stay with me?        

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
sweety_deea
**Number 1 PCD fan!**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1947
bine ai venit jessy si pls dak ai putea sa postezi tot c ai d zis doar 1 data nu d mai multe ori :*:*

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby!



pus acum 19 ani
   
DoLL.DoMinaTioN
**V.I.P***

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4466
first of all welcome
2nd nu mai fa double post 


_______________________________________

sig & av made by me xD


pus acum 19 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
ca sa nu fac double post poate imi raspundeti?    
scuze nu am stiut ca nu trebuie sa postez de mai multe ori    


_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 19 ani
   
Andrei
*Biggest PCD fan!*

Din: Deva
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1365
Eh ! lasa... toti invatam din greseli ! 

_______________________________________

I love PCD !

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la