Pussycat Dolls Romania
Bine ai venit in fanclub-ul oficial Pussycat Dolls Romania.Enjoy your stay!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Pussycat Dolls Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE PUSSYCAT DOLLS ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sayler_moon_19
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
26 - 46 ani
Pussycat Dolls Romania / PCD NEWS / Pussycat Dolls se destrama ? Moderat de Black, PuSsYcAt BlUe, jessy, mitzy
Autor
Mesaj Pagini: 1
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
Pussycat Dolls au inceput un "cat fight" pe cinste. Se pare ca una dintre pisicute, Melody Thornton, a aruncat cateva replici taioase catre colega ei Nicole Schrzinger in timpul unui concert live sustinut In Phoenix, Arizona.

Melody a fost nemultumita de tensiunile generate in cadrul grupului de catre lidera Nicole, cand aceasta din urma a insistat ca ultimele doua single-uri PCD sa fie lansate sub numele de Pussycat Dolls "and" Nicole Scherzinger.

"Multumesc pentru sustinerea voastra [...] Puteti face orice vreti voi. Nu renuntati la visurile voastre si nu lasati pe nimeni sa va opreasca... niciodata!", a transmis Melody publicului, in timp ce Ashley, Kimberly si Jessica o priveau uimite.

Nicole Scherzinger a fost pe punctul de a parasi scena, dar ceva a facut-o sa se razgandeasca. Chiar si asa, restul showului a fost incordat, iar la sfarsit, fetele au plecat furioase.

Zvonurile privind plecarea lui Nicole Scherzinger din Pussycat Dolls au inceput sa circule inca de cand aceasta a anuntat ca vrea sa inregistreze un album solo, intitulat "Her Name Is Nicole".

Mai mult, despartirea de grup parea iminenta dupa inregistrarea noii versiuni a piesei "Jay Ho", semnata A. R. Rahman feat. Pussycat Dolls & Nicole Scherzinger.

Pana acum, casa de discuri a fetelor, Interscope, nu a facut nicio declaratie cu privire la acest subiect.


_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
eu una sper sa nu se destrame!!sa plece Melody daca nu ii convine!!!


%3A%2F%2Fwww%2Ebestmusic%2Ero%2Fstiri%2Darticole%2FCerturi%5Fin%5FPussycat%5FDolls%5Fdin%5Fcauza%5Flui%5FNicole%2Daid%2D60118%2Dl%2D1&feature=player_embedded

Modificat de PuSsYcAt BlUe (acum 17 ani)


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
V`am zis k am auzit k nu o suporta p nicole , si se pare k aja e , 

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
da...melody asta
toate inafara de ea o suporta pe nicole!!


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
Nicole Scherzinger a decis că va părăsi grupul Pussycat Dolls, pentru a se concentra pe o carieră solo.

Cântăreaţa va pleca din Pussycat Dolls după terminarea turneului de promovare al celui mai nou album al trupei „Doll Domination".

Tensiunile acumulate în interiorul grupului au la bază faptul că single-ul „Jai Ho" a fost lansat drept un featuring Pussycat Dolls cu Nicole Scherzinger, la fel intâmplându-se şi în cazul piesei „Hush Hush".

Recent, în timpul unui concert din segmentul european al turneului „Doll Domination", Nicole a interpretat singură pe scenă piesa „Hush Hush", pe când celelalte fete se aflau în culise.


_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

raluk810 a scris:

Nicole Scherzinger a decis că va părăsi grupul Pussycat Dolls, pentru a se concentra pe o carieră solo.

Cântăreaţa va pleca din Pussycat Dolls după terminarea turneului de promovare al celui mai nou album al trupei „Doll Domination".

Tensiunile acumulate în interiorul grupului au la bază faptul că single-ul „Jai Ho" a fost lansat drept un featuring Pussycat Dolls cu Nicole Scherzinger, la fel intâmplându-se şi în cazul piesei „Hush Hush".

Recent, în timpul unui concert din segmentul european al turneului „Doll Domination", Nicole a interpretat singură pe scenă piesa „Hush Hush", pe când celelalte fete se aflau în culise.

haide ca si nicole e scorpie!


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
voiam sa zik asta da am crezut k imi sariti toti in kp )

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

raluk810 a scris:

voiam sa zik asta da am crezut k imi sariti toti in kp )

eu una nu iti sar..
ps:ma enerveaza nicole...


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
si p mne 

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
da dekt noi 2 am ramas aici ? restu unde sunt ?

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

raluk810 a scris:

da dekt noi 2 am ramas aici ? restu unde sunt ?

nu stiu...dar eu pe celalat forum nu pot intra...zice ca are virusi..


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
si mie imi zike la fel ,,,




_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
asta e stam aici..sh ce facem nush..)

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
Black
*Admin* G!rl!

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1408
Nicole e proasta...mai degraba s-ar multumi asa cum e acum :|

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
daa...nicole nu e niciodata multumita!!...e o mare vaca

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
nicole e o scorpie,dar fara ea trupa nu ar mai exista,de aceea bine ca e in trupa si sper ka totul sa fie bine in continuare!

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
eu cred ca fetele chiar si fara nicole vor continua!asa cred..

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 17 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
FETELOOOR!!PCD nu se despart!!!Robin a declarat ca ele lucreaza la al 3`lea album!!Ea a zis ca dak se despart ea declara acest lucru

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
SUPER!!!!!!!!! sper sa fie adevarat,eu nam auzit asa ceva,insa sper sa fie asa! acum astept cu nerabdare al treilea album,la fel ca precedentele tre sa fie sooper tare!!!!!

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
daaa

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
heY ce faceTi aikia n`o mai barfiTi pe nicoLe n`o mai faceTi vaca oricum ea face ToaTa Trupa PussycaT doLLs asa k dak nu ar fi nicoLe   adio pussycaT doLLs adik vreau sa zik k n`o sa mai fie La feL fara ea penTru ca majoriTaTea faniLor o adoRa pe nicoLe hihihi!

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
nu toti o adora pe nicole si cred k prea multa faima se urca la cap la unele vedete   si eu cred k ar putea sa gaseasca pe cineva ka sa o inlocuiasca daca ea s`ar decide sa plece 

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
Salut tuturor! Sincer imi pare rau ca se destrama trupa...Sper sa fie ceva pe moment si nu definitiv... Pe mine ma enerveaza faza, ca celalalte fete zic ca nu sunt cunoscute de lume, ci numai Nicole.. Consider ca e normal ca Nicole sa fie mai mult cunoscuta, pt ca toate melodiile trupei sunt cantate numai de ea... Ele, avand rolul mai mult de dansatoare....daca chiar vor sa fie cunoscute in  tot aceeasi formatie, sa se apuce si ele de cantat, nu numai cateva versuri si gata... Oricum, daca "minunea" s-ar intampla ca sa se destrame, nu cred ca vor avea succes... Nicole cu siguranta va avea...

pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
MYHAY aRe drepTaTe !muLTumeSc`

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
Uitati aici dovada !       Pussycat Dolls NU SE DESTRAMA !!!  Sunt doar zvonuri... Doamne ajuta ca nu este adevarata stirea cu destramarea... Pt a va convinge ascultati interviul:


Cu drag, Myhay


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
daa MYHAY am ascuLTaT si eo oRicum eRa cLar k nu se despaRTeau   so..PCD THE BEST!  

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
eu chiar azi am ascultat la radio si spuneau k fetele nu se mai inteleg deloc ,
App Melody si Jessica au niste voci superbe , si cred ca s`ar descurca foarte bine sa cante si ele , macar alaturi de nicole ,dar dak ele sunt puse decat de dansatoare de ce nu isi face Nicole cariera solo? dc se agatsa mereu de Pussycat Dolls care defapt e formata din Nicole si "niste dansatoare"


_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20

raluk810 a scris:

eu chiar azi am ascultat la radio si spuneau k fetele nu se mai inteleg deloc ,
App Melody si Jessica au niste voci superbe , si cred ca s`ar descurca foarte bine sa cante si ele , macar alaturi de nicole ,dar dak ele sunt puse decat de dansatoare de ce nu isi face Nicole cariera solo? dc se agatsa mereu de Pussycat Dolls care defapt e formata din Nicole si "niste dansatoare"


Eu m-am referit la general nu numai asupra lui Melody si Jessy... Dar asa ca o chestie, fara sa ne certam, si celalalte o avea voce, dar nu au chiar asa de mare contributia...ma refer la partea de voce, de exemplu, doar cateva melodii de pe Doll Domination si anume: I hate this part, Hush, Hush si Jai ho!  Oricum eu sunt fan Pussycat Dolls si nu am nimic impotriva cu nici una din ele, dar vad ca voi sunteti separati....Adica la cineva ii place de Jessy, la altii de Kimberly, Ashley, Melody si Nicole...Sau daca Nicole e "lidera" gata, ea poarta toata vina...Si nu cred ca ea e de vina ca numai asupra sa sunt camerele... Pt asta exista anumite persoane care decid: regizorul, casa de discuri, impresarul si restul staff-ului... Pai Nicole a avut o perioada solo cu melodia  " whatever you like" din cate stiu eu... Vezi si la trupa Simplu...Si Smiley a cantat mai mult decat ceilalti si nu s-au certat ca el este mai mult in centrul atentiei...


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
NicoLe The BesT 4 eVeR   !!si aTaT`

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
da dar  dupa ce ca ea este mereu in centrul atentiei a insistat ca piesa "Jay Ho", sa fie semnata A. R. Rahman feat. Pussycat Dolls & Nicole Scherzinger.


Pt ce ? k sa iasa ea in evidentsa ? pana la urma ea face parte din pussycat dolls nu e asa de capul ei


_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
mai...Nicole isi cam face "publicitate"pe spatele trupei..se crede sefa peste toate..si pe deascupra pe celelalte fete le considera doar dansatoare..gen:"eu am voce..voi stati in spate si dansati"..asa ca..daca nu ii convine sa plece din trupa ea..nu sa se destrame toate!

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
mai..eu nu stiu ce sa mai zic...mi-e imi plac toate fetele... acum depinde de ele si de restul staff-ului... e posibil ca mie sa-mi placa mai mult Nicole pt ca e prietena lui Hamilton...si cum mi-e imi place team-ul McLaren Mercedes....   Intr-adevar, numele ei e mult asociat cu PCD... Lumea cum aude de PCD, se gandeste in primul rand la Nicole...sau e posibil  sa se creada lidera pt ca ea e cea mai mare si ca varsta 

pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
Scuzati-ma ca postezi de 2 ori, dar nu ma puteam abtine     Sa nu ziceti ca nu-mi pasa de trupa PCD sau ca am ceva impotriva celorlalte fete si o salt in slavi pe Nicole, am gasit adresa de twitter a lui Jessy     va faceti cont si puteti vorbi cu ea       uitati adresa:     ( sper sa fie cel adevarat )  sa nu ziceti ca sunt baiat rau  ...  si sa nu fiu mai prejos, mi-am tras si eu un twitter )         habar n-am cu se mananca... daca are cineva cont, sa-mi explice si mie...  plz add mihai_severin :*

Modificat de MYHAY (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
pai..Nicole are multe fite..nu cred ca ar trb sa se faca diferenta intre fete..dar iata ca se face..

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
raluk810
Moderator

Din: Slatina
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 148
da dar ea a venit ultima in trupa

_______________________________________

I cannot predict the future ,
I cannot change the past ,
I just have the present moments,
I must Treat it as my last .


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
yeep..

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
mda,ce pot spune,jessy si mel intradevar au voce,si cred k dak trupa se destrama ele isi vor incepe o cariera solo,si va asigur k vor avea o cariera de succes.Dar eu nu prea cred k pcd se va destrama,cel putin sper ca nu se vor destrama,le ador pe toate iar inmpreuna formeaza cea mai tare trupa ce a existat vreodata,iar lui nicole chiar dak i sa ridicat celebritatea la cap ii sta bine in trupa si nu as vrea sa plece din ea. PCD-FOR EVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
si eu sper sa nu se destrame

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
am auziT k pCd s aR fi deTramaT am citit in bRavo girL nicoLe cika numai e cu hamiLTon     numai necazuRi

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
da asa am auzit si eo((

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
nasoL...

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
yeep(

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la