Pussycat Dolls Romania
Bine ai venit in fanclub-ul oficial Pussycat Dolls Romania.Enjoy your stay!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Pussycat Dolls Romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE PUSSYCAT DOLLS ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
xxIRISxx la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 60 ani
Pussycat Dolls Romania / Nicole / NicoLe se pregaTesTe de nunTa:X Moderat de Black, PuSsYcAt BlUe, jessy, mitzy
Autor
Mesaj Pagini: 1
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
Eee ce paReRe aveTi desPre asTa?

Întrebată dacă vrea să se aşeze la casa ei, frumoasa brunetă a declarat că abia aşteaptă acest moment. "Mai întâi trebuie să ne logodim. Şi vom face acest lucru în luna iulie", a mărturisit Nicole.

De la ceremonie nu vor lipsi nici colegele de scenă ale artistei. Nicole a povestit că şi-ar dori ca viitorul soţ să apară într-unul din videoclipurile sale, însă se teme că Lewis s-ar simţi mult prea bine în compania frumoaselor dansatoare Pussycat Dolls. Nicole şi Lewis sunt împreună din anul 2007, iar artista recunoaşte că este geloasă atunci când iubitul ei este înconjurat de femei frumoase.

nicole pregateste nunta:x eee parere aveti despre dacă vrea să aşeze casa ei,

3.4KB


_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
da...fitele lui Nicole ca de obicei...

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
ok...si normal sa fie geloasa... ca doar e mai mare cu 7 ani decat Lewis. Si la cati bani castiga el ( din cate stiu in F 1 se castiga destul de bine, se poate ajunge si la 40-50 de mil de  euro....39 castiga Alonso)  normal ca nu vrea sa aibe ochi si pt alta... E vorba si de bani, nu numai de dragoste...App e frumusel Lewis... Ce mi-ar fi placut sa fiu in locul lui Hamilton, dar numai ca diferenta nu mai era de 7 ani, ci de 11       

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
sigur ca Niky sta cu el si pt..bani..

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
k paRca ea nu aR aVea bani nu zic k nu se mai foLosesTe si de cardu` Lu` hamiLTon asTa e parTea a 2   pe noi nu ne inviTa La nunTa?  

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
da,iar sta foarte bine in rochie de mireasa,si nici eu nu prea cred k sta cu el pentru bani k are si ea destuli 

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
yep...iar sta bne

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
deci sa speRam k nicoLe inca se mai pregaTesTe de nunTa din momenT ce nu e adevaraT nimic yuppppyyyyy!!!!   ceLor kRe au scos baRfa cu nicoLe si hamiLTon

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
eram sg ca nu e adv..:P

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
si dovada a fosT facuTa chiaR azi la cuRsa de La singapoRe cum s-a dus la sFarsiT si a pupaT`o !!

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
MYHAY
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
da...chiar comentatorul a zis chestia asta " ca vor sa oficieze logodna cu nunta" sau ceva de genu asta...}{NykoLeScherzingeR}{, te-am tradat....dupa ce a fost accidentul ala si intrarea safety-car -ului, eu am motait umpic la cursa...eram frant de somn...dar am apucat sa vad ultimele 2 ture... imi era frica sa nu adorm )

Am vazut un articol despre Carmit si noul ei album Fierce   abia astept sa vad cum e

Modificat de MYHAY (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
jessy
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 105
da am vazut si eu cursa de la singapore,si mam bucurat foarte mult knd am vazut-o pe nicole acolo alaturi de mama lu lewis,sper sa oficializeze totul in scurt timp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     

_______________________________________
LET THE MUSIC SET YOU FREE!!!!!!!!!


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

MYHAY a scris:

da...chiar comentatorul a zis chestia asta " ca vor sa oficieze logodna cu nunta" sau ceva de genu asta...}{NykoLeScherzingeR}{, te-am tradat....dupa ce a fost accidentul ala si intrarea safety-car -ului, eu am motait umpic la cursa...eram frant de somn...dar am apucat sa vad ultimele 2 ture... imi era frica sa nu adorm )

Am vazut un articol despre Carmit si noul ei album Fierce   abia astept sa vad cum e

1.chestia cu Carmit o scrii la topicul ei!!!!
2.ma bucur pt Lewis!


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
}{NykoLeScherzingeR}{
PCD Fan!*

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 112
hihihi soo caSa de piaTra foR nicoLe & Lewis 

_______________________________________
You aRe The reaSon ThaT i breaThe..You aRe The reaSon ThaT i sTiLL beLieve..You aRe mY desTiny..Jai Ho..No There is noThing ThaT can sTop us..Nothing can eVer coMe betweeN us...sO coMe and danCe wiTh me..JAI HO`

pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
da..casa de piatra!

_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
dyanicole
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 10
doamne cum nsa stea pt. banii?sa fim seriosi nicole castiga multi bani cei drept si lewis se  vede cal iubeste dah na voi credeti ca toata lumea face acelasi lucru fiti seriosi

nicole pregateste nunta:x doamne cum nsa stea pt. banii?sa fim seriosi nicole castiga multi bani cei

37.1KB


pus acum 16 ani
   
PuSsYcAt BlUe
Moderator

Din: Puncky Doll world!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
fiecare are dreptul la o opinie...buna rea asta e
deic..casa de piatra Niky..


_______________________________________
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la