Colectia de poze thepussycatdolls.3xforum.ro
Total 3461 poze.

InapoiInainte

 
nu shtiu inca cum a fost shi daca le-a placut aici dar sper sa mai vina :d  :rotfl:  :rotfl: desprenu shtiu inca cum a fost shi daca pisicutzelor le-a placut aici dar sper sa mai vina :D :rotfl: :rotfl:
25.06.200734.4KB
a 2-a de ce nu are sia 2-a
24.12.200641.8KB
tot acolo !!! poze nicole a-ztot acolO !!!
06.01.200738.9KB
imi plac mai multi dar in special de mia... adica anahi  :d va place telenovelaimi plac mai multi dar in special de Mia... adica Anahi :D
12.12.20068.9KB

 
pcd drunk!:rotfl::rotfl::rotfl:
26.11.200630.7KB
dc. queen doll se ascunde arat de mult? newdeci...oare dc. queen doll se ascunde arat de mult?
24.02.200724.5KB
kt de bn arata aici :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: the pussycat dollskt de bn arata aici :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.04.200747.1KB
:rotfl: cele mai tari poze cu nicole!!!:rotfl:
26.04.200726.8KB

 
annyy va place telenovelaannyy
28.12.200632.8KB
pun li yo ;) pcd magazinespun li yo ;)
26.02.200731.3KB
calendar pcd 2007pcd-februarie
28.01.200716.2KB
:razz: pcd magazines:razz:
07.02.200766.8KB

 
aici la fel alte pooze cu nicole!aici la fel
23.12.200619.7KB
fanii anda adam!:rusine::rusine:
28.12.20067.9KB
tarana- pamant, dar pe limba romanilor. probabil praf =) bite the dust in romanatarana- pamant, dar pe limba romanilor. probabil praf =)
16.12.20067.7KB
alta capturi dinalta
23.12.200619.9KB

 
aham
cool nikky :nebun: cele mai tari poze cu nicole!!!aham cool nikky :nebun:
11.04.200714.5KB
nicky;) alte pooze cu nicole!nicky;)
17.03.200726.3KB
sooooper :nebun:  :nebun: the pussycat dollssooooper :nebun: :nebun:
06.04.200731.5KB
c sweet sunt aici :nebun: the pussycat dollsc sweet sunt aici :nebun:
20.03.200740.8KB

 
yapz...e cool
 :rotfl:  :rotfl: funny picsyapz...e cool :rotfl: :rotfl:
16.03.200724.8KB
yeah..sh ar cam fi timpu` sa oriqm,nuh il pot numi chiar jurnal k jurnalu` meu e in caiet:p sh nu`lyeah..sh ar cam fi timpu` sa continui=)))) oriqm,nuh il pot numi chiar jurnal jurnal....intim....pt k jurnalu` meu e in caiet:P sh nu`l vede nime`,doar eo:D oriqm,o sa mai debitez pe`aici kte cva :nod: Ma simt....aiurea...goala...: De vacanta care e pe drum,o sa profit din plin...Vine clasa a 8a,si adio distractie..Plus de asta,e nasol,ma mut...Ma mut din zona,...Mda...MA MUT...Bine macar ca nu ma mut din oras,sau,si mai rau,din tara!2 dintre prietenele mele bune pleaca...DEFINITIV:( In tari diferite...Una in America,mai precis Chicago..Stiu,pentru unii e un vis,dar ganditi`va ce greu se va acomoda..Mda,si cealalta in Germania..Adio prieteni de aici,adio totu`:( Totu` va ramane numai amintire,o amintire frumoasa,..si veche.. Si de parca nu ar fi de ajuns,mai pleaca si profesori.. Deci e clar,trebuie sa ma pun pe tocit... Totusi,ma gandesc cum va fi zona unde ma voi muta..Oare sunt baieti draguti?Oare imi voi face prieteni noi?..Oare?Oare?....Intrebarea va dainui in mintea mea,pana in iulie...Oi trai si oi vedea..
10.06.200714.6KB
imi spune shi mie q adevarat c s-a intamplat q kimmy k sincer e preferata mea dintre saracuta!imi spune shi mie q adevarat c s-a intamplat q kimmy k sincer e preferata mea dintre pisicutze:nod::nebun:
13.11.200613.4KB
aolo da ce scunda e ash :)) 

dar in poze nu pare a fi asha de scunda ... despre ashleyAolo da ce scunda e Ash :)) Dar in poze nu pare a fi asha de scunda ...
24.01.200935.9KB

 
smile.. despre jessica si poze cu jessicasmile..
19.11.200631.8KB
:razz: poze iii:razz:
23.12.200621.9KB
pai nu au dreptate 
si scrie ca sunt in pragul nu ca se despart 
in plus filmeaza acum la un noupai nu au intotdeauna dreptate si scrie ca sunt in pragul despartirii nu ca se despart in plus filmeaza acum la un nou videoclip I dont need a man :zzz: cool
10.08.200639.6KB
imi place ffff moolt poza asta... cele mai tari poze cu nicole!!!imi place ffff moolt poza asta...
16.05.200715.6KB

 
pcd drunk!:rotfl::rotfl::rotfl:
26.11.200634.9KB
o noua rel? ;) newo noua rel? ;)
24.02.200724.4KB
si ea pcd-live!si ea
03.12.200643.4KB
poze nicole a-zNicollllllllle
06.01.200724.1KB

 
aha.... e super testu'.. primul test care imi place=d c pcd eshti??? :)aha.... e super testu'.. primul test care imi place=D
12.12.20062.4KB
bn ai venit   am obs kati palce pcd:d.. prezintate plz

mersi fumos georgy, si da imi place foartebn ai venit ..pussy_andreea_doll :hi::hi::hi: am obs kati palce pcd:D.. prezintate plz Mersi fumos georgy, si da imi place foarte mult PCD
04.12.20063.9KB
poon si eu nishte poze:nod: fanii anda adam!poon si eu nishte poze:nod:
28.12.200623.2KB
ma scuzatzi k postez aici dar nu stiam unde...so am gasit in ma scuzatzi k postez aici dar nu stiam unde...so am gasit in "glamour" un articol despre nicole: "Don't Nicole Scherzinger de la Pussycat Dolls a confundat un concert cu un spectacol de cabaret?" mdeah c sa scrie si astia :rolleyes: :rolleyes:
04.05.200723.3KB

 
alta capturi dinalta
23.12.200622.4KB
alte pooze cu nicole!:cool::cool:
23.12.200613KB
si aici e fanii anda adam!si aici e mijto:limba:
28.12.200636.7KB
carmit alte pooze cu nicole!carmit
15.12.200619.3KB
InapoiInainte