Colectia de poze thepussycatdolls.3xforum.ro
Total 3461 poze.

InapoiInainte

 
nikky is so :nebun: cele mai tari poze cu nicole!!!nikky is so hottttttttt :nebun:
22.04.200717.7KB
c mishto cele mai tari poze cu nicole!!!c mishto
25.03.200733.9KB
cui ii place sa intre pe forumul ei este abia la inceput dar sper sa iasa ceva.   forumuri.Cui ii place Rihanna,plz sa intre pe forumul ei este abia la inceput dar sper sa iasa ceva.
03.08.200628.2KB
e fain forumul nou dar cel vechi e cu mult mai bun =(  :nod: noul forum!e fain forumul nou dar cel vechi e cu mult mai bun =( :nod:
05.07.200723.1KB

 
:dinti: poze mai intime...:dinti:
21.09.200615.7KB
alta capturi dinalta
23.12.200610.7KB
cool nikky:d cele mai tari poze cu nicole!!!cool nikky:d
20.05.200718.7KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: funny pics:rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.05.200738.6KB

 
yupz :nebun: cele mai tari poze cu nicole!!!yupz :nebun:
27.03.200713.9KB
:rotfl: cele mai tari poze cu nicole!!!:rotfl:
27.06.200734.7KB
wait a minute!:rotfl::rotfl::rotfl:
13.11.200628.3KB
cele mai tari poze cu nicole!!!coooooooooool
07.04.200721.8KB

 
scz cele mai tari poze cu nicole!!!scz
25.03.200724KB
jess :zzz: poze doar cu jessjess :zzz:
22.03.200733.1KB
a aparut ji nu merge sa il e fff tare clipul;) paul van dyk feat jessica:da aparut ji videoclipul piesei....dar nu merge sa il pun..... oricum e fff tare clipul;)
14.07.20074.4KB
si eu vreau again despre jessica si poze cu jessicasi eu vreau again
19.11.200632.2KB

 
da :nebun:  :nebun:  :nebun: cele mai tari poze cu nicole!!!da :nebun: :nebun: :nebun:
21.03.200720.5KB
hot nicole :nod:  :nod: cele mai tari poze cu nicole!!!hot nicole :nod: :nod:
29.03.200735.9KB
pussycat dolls poze !!pussycat dolls
25.07.200661.5KB
din i don't need a man poze dindin i don't need a man
09.09.200617.8KB

 
aici iia corda un rpocent stilului retro :x despre jessica si poze cu jessicaaici iia corda un rpocent stilului retro :X
18.11.200615.5KB
nicole  este o actrita si o cantareata a fost nascuta in anul 1978 in fosta membra  a formatieiNICOLE SCHERZINGER Nicole Scherzinger este o actrita si o cantareata americana.Ea a fost nascuta in anul 1978 in Honolulu,Hawaii.O fosta membra a formatiei "Eden's Crush" ea aparut la tv prima oara in anul 2001 in mini serialul "My Wife and kids" Nicole Scherzinger este ceea ce mai marii showbizuri numesc'de 3x femeie'.nu este doar o fetitza frumoasa stie sa cante sa danseze si este si actrita.Nicole sa nascut in honolulu,Hawaii dar cand avea 6ani familia ei sa stabilit in louisville sua,Nicole sa specializat in teatru si dans si a inceput sa se intreatina singura lucarnad ca model.a fost apoi solista la formatia 'days of the new' cu care a inregistart un album.Cu trupa'Eden's crush' a scos cateva singele-uri de succes in 2001 si a cantat pe aceeasi scena cu jessica simpson.Curand dupa aceea a asjuns sa faca parte din PCD si sa scrie piese pe albumul de deput.II plak fiilmul Napoleon Dyamite si formatia U2 In timpul liber nicole merge la plaja,manank bine ,face jogging si compune muzica. Stiti numele intreg a lu' nicole??? noi o jtim doar k nicole scherzinger... dar numele ei intreg e:::Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger iar nickname-ul ei e::Nickname: Kea Full name: Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger Nickname: Nicole Kea Born: June 29, 1978 Location: Honolulu, Hawaii ID : oid_doll_honolulugirl
25.11.20066.2KB
mtv gold!:rotfl::rotfl::rotfl:
04.01.200725.3KB
ji aici e :limba: avril lavigneji aici e cooooooooooool :limba:
08.04.200724.9KB

 
fst doar pcd! poze:rotfl::rotfl::rotfl:au fst doar pcd!
18.11.200620.1KB
pcd la cratita!:rotfl::rotfl::rotfl:
25.11.200655.1KB
nah...km ajea e,dar ce sa vreau ji yo :limba: cele mai tari poze cu nicole!!!nah...km ajea e,dar ce sa faci??? autografeeeeeeeeee vreau ji yo :limba:
12.03.200736.4KB
uhu !!! pcd-live!UhU !!!
03.12.200635.4KB

 
sora geamana pe kre sunt convinsa k nu ai avut-o :rotfl: poze ji prezentariaaaaaaaa....hey lucy...uitetzi sora geamana pe kre sunt convinsa k nu ai avut-o :rotfl:
10.03.200730.2KB
mai moolte din complex magazine kre nu au fost postate  :rotfl: complex magazinemai moolte din complex magazine kre nu au fost postate :rotfl:
12.03.200721.6KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: cele mai tari poze cu nicole!!!dapz...welcome.. :zzz: :zzz: :zzz:
08.04.200720.7KB
aia si cu cealalta !  :rolleyes: relatie cu james bluntAia si cu cealalta ! :rolleyes:
07.02.200718.9KB

 
alta capturi dinalta
23.12.200613.6KB
asta-i cand era nicole la eden crush pcd magazinesasta-i cand era nicole la eden crush
05.01.200731.9KB
alta alte pooze cu nicole!alta
24.12.200614KB
:rotfl: poze rihanna:rotfl:
03.01.200725KB

 
vrei sa spui k angelina nuh e ffff sh catherine zeta jones sunt nishte vrei sa spui k Angelina nuh e frumoasa????:uimit:looool.e ffff frumoasa...ea sh Catherine Zeta Jones sunt nishte "frumuseti rare",k sa zic asha :nod:
29.12.200631.7KB
jurnal
10 august 2006:
in ultima vreme nu am avut oNicole(PCD) jurnal 10 august 2006: In ultima vreme nu am avut o viata atat de interesanta incat sa fac un update serios si complex. Am lucrat mult cu fetele am filmat un nou videoclip nou, melodia pe care am scoso impreuna cu P.DIDDY are clipul la tv si puteti deja sa-l vedeti. Inca nu-mi vine sac red ca m-a ales pe mine pentru featuring. Nu credeam ca sunt atat de ghetto. A fost distractive la filmari, am dansat impreuna , P. DIDDY mi-a pus man ape fund… coregrafia ne-a permis sa fim foarte apropiatii  sper sa va placa rezultatul… 14 iulie 2006 uitandu-ma la toate articolele de presa cu mine si cu fetele , imi dau seama ca noi suntem percepute cu o anumita imagine: fuste scurte, coregrafii incitante, miscari lascive si tot tacamul, care face din noi niste sexy kittens. Dar defapt, daca lumea chiar ne-ar cunoaste, si si-ar dea seama ca suntem niste fete normale, care se trezesc nemachiate, care au seri petrecute in singuratate, cu pisica in brate in fata televizorului si daca stau sa ma gandesc imi pot numara pe degetele de la o mana toti iubitii pe care i-am avut pana acum si tot as mai avea degete libere. 27 iunie 2006 Astazi am prins cateva ore in care am putut sa stau degeaba, fara nici o treaba si mi-am dat seama ca asta este unul dintrev cele mai mari talente ale mele. Am avut timp sa ies un pic in oras, ca de fiecare data nu a existat semafor la care sa nu opreasca in dreptul meu diversi tipi . Incep sa ma intreb daca nu cumva am pe fruntea mea un semn mare care sa ma dea de gol ca imi caut prieten. Sau poate placutele cu inmatriculare au un mesaj… Oricum am un sentiment foarte dragutz care se fastacesc in prezenta mea.
26.11.20066.1KB
buna remix by me!buna
23.02.20079.5KB
:rotfl: the pussycat dolls:rotfl:
17.04.20078.6KB
InapoiInainte